חזון ומחוייבות

צינורות המזרח התיכון מייצרת ומשווקת צינורות לתשתיות מים, ביוב, דלק וגז באתר המרכזי של החברה בנאות חובב ובמפעל הגילוון בעכו. צינורות המזרח התיכון אמונה, הלכה למעשה, על "עורקי החיים" של ישראל: על לקוחותיה של צינורות המזרח התיכון נמנים המפעלים ההנדסיים ומניחי תשתיות ההולכה הגדולים במדינה. כיצרנית הוותיקה בענף, צינורות המזרח התיכון היתה הראשונה שקיבלה את תו התקן הישראלי על מרבית מוצריה וכיצואנית זכו מוצריה של צינורותהמזרח התיכון בתו האיכות של מכון הנפט האמריקאי (A.P.I). 

מחויבותנו ללקוח

הקשרים העסקיים ההדוקים של צינורות המזרח התיכון עם לקוחותיה מתבססים על שקיפות והתאמה אופטימלית של מוצריה לצרכיהם. צינורות רואה עצמה מחויבת לתת מענה איכותי, משתלם, אמין ומהיר לדרישות לקוחותיה לאורך שנים.

כחלק ממחויבות זו, נכנסה צינורות המזרח התיכון לפרויקט לאומי לאספקת צנרת הולכת מים בקוטר חדש של 100 צול (100'').החברה מפתחת יכולת ייצור עצמאית של צינורות בקוטר זה במפעל החברה בנאות חובב. השימוש בצינורות בקוטר 100'' צפוי לגדול לאור תוכניתה של ממשלת ישראל לשינוי ולשדרוג תשתית המים במדינה. כניסת החברה לתחום ה-100'' מהווה אתגר חשוב עבורנו והינה עדות נוספת ליכולותיה המקצועיות והעסקיות הייחודיות של צינורות המזרח התיכון.

מחויבותנו למערך הייצור

לצינורות אחזקות בשלוש חברות נוספות: צינורות - גילוון, הפועלת בעכו ומעניקה שרותי גילוון באבץ חם למוצרי פלדה, קבוצת פלסים, הפועלת בתחום צינורות הפלסטיק וחברת איי סולאר יצרנית מובילה, המתמחה בייעוץ, מתן פתרונות וייצור מוצרי מתכת מדוייקים באיכות גבוהה למערכות אנרגיה סולאריות בתעשיית הקלינטק הגלובלית.

צינורות תמשיך לפעול להגדלת הערך המוסף שהיא מציעה ללקוחותיה. אנו שמחים להעמיד לרשותכם את האתר החדש והנתונים הטכניים של צינורות הפלדה, תוצרת מפעלינו.

אנא הגדירו את המשתנים הבאים:

קוטר חיצוני
אינץ' מ"מ
לחץ עבודה מותר
GR-B X42
עובי דופן
אינץ' מ"מ

צור קשר

הודעתך נשלחה בהצלחה